vanová zástěna skleněná EVORA 70x130

70 cm
Orientace
univerzální

• , zakoupeno v Všeprohobby.cz

• Krásná jednoduchá a elegantní zástěna vhodná do moderních koupelen, lehká montáž, funguje.
    • Jde otvírat na obě strany a docela lehce, takže na vanu je potřeba přilepit nějakou zarážku, jinak mám obavu, že kdyby ji zasáhl přímý proud vody, tak se otevře směrem ven a bude potopa. Možná je to jen zdání, nezkoušela jsem to :-)

Jsem spokojená, zástěna se nám líbí, funguje dobře. Nahrazuje nám plně sprchový kout, který nemáme.

• , zakoupeno v WellMall.cz

• splňuje moje požadavky

naprosto splňuje požadavky, pro které je vyroben.
    Doporučuju je dobrý.

univerzální

• Hopa; Výplň: 6 mm bezpečnostní čiré sklo
  • Rám: hliník/chrom
  • Otevírání: kyvné

Univerzální zástěna EVORA je vhodná pro všechny typy obdélníkových van.

• , zakoupeno v Všeprohobby.cz

• , zakoupeno v WellMall.cz

• splňuje moje požadavky

naprosto splňuje požadavky, pro které je vyroben.
    Doporučuju je dobrý.