Polysan Sapho Venus 2 pneumatická zástěna 106 (67)x140 cm, bílý rám 36127

106 cm
Výška
140 cm

• , zakoupeno v Koupelnové Vybavení

• Zástěna se snadno namontuje. Výhodou je pneumat. zdvih takže může být "zaparkovaná" nad baterií. Při rozložení je dostatečně dlouhá takže voda při sprchování nestříká na zem.
    • - Domnívala jsem se, že "pneumatika" zástěnu po složení sama vyzvedne a já jen otočím ke zdi. Nefunguje to. Musím vynaložit malou sílu a zástěnu do požadované výšky /5-25 cm/ vyzvednout.
    • - dost vysoká cena. Před lety jsem si koupila od Ravaku tu samou /nebyla pneumatická/ výplň plast pearl /nebyla skleněná/ ji činila velmi lehkou na obsluhu. A hlavně stála jen 3000 kč. Dnes ji Ravak taky vyrábí ale už nejde nadzvednout.

Se zástěnou jsem spokojená. Zpracování je kvalitní jen by měli přibalit náhradní těsnící spodní gumičku. Má dost speciální tvar a nevím, jestli a kde se dá koupit až ta původní zpuchří nebo ztvrdne.

Transparentní
Šířka