MULTI vanová zástěna VZ 3 plast satin - VZ3PS

140 cm
Orientace
univerzální

• , zakoupeno v SIKO KOUPELNY a.s.

Zatím není co hodnotit: zástěna bude v obchodě (podle informace u položky e-shopu) v červnu; je 10.5.

• levná, hezká
  • , zakoupeno v SIKO KOUPELNY a.s.

Vypadává těsnění na spodní části,tudíž zástěnou protéká voda.Vybírala jsem podle ceny,což se u tohoto výrobku nevyplatilo.Tady platí,co je levné,nemusí být dobré.Nakupuji na eshopech pravidelně,vždy jsem byla spokojená.S tímto výrobkem to bohužel není tak

Výška
140 cm
Orientace
univerzální

Vanová zástěna je praktickým doplňkem k vaší vaně. Brání úniku vody při sprchování či koupání do prostor koupelny. Můžete si tak v klidu užít relax ve vaně a nemusíte mít obavu, že koupelnu vytopíte. Vanová zástěna VZ3 je dodáváná ve složeném stavu.

2zákazníci nedoporučují produkt

• levná, hezká

• , zakoupeno v SIKO KOUPELNY a.s.

• cena, kvalita, ale průměr
    • zatím nic

za málo peněz, zajimává muzika, ale žádný slavík to není :-)

• Hezká.
    • Příliš křehký plast ve výplni. Stačí ťuknout o cokoliv a praskne. První tuto zástěnu jsme takhle rozkřápli o kohoutek (ťuknutí to bylo malé, ale stačilo), záhy na to (ještě než jsme ji stihli vyměnit) se ulomil umělý pant.
    • Druhá, co jsme si přivezli, byla rozkřáplá už ze skladu - ale reklamace v Siku proběhla rychle a bez potíží. Vyměnili jsme ji za novou. I na té je ovšem maličká prasklinka, která při přebírání ze skladu nebyla přes igelitový obal vidět.
    • Další šanci už téhle zástěně nedáme.

Už bych nekoupila.

• Levné a docela pěkné

• velmi levné
    • gumičky ve spodní části nedrží na svém místě

Za málo peněz, celková spojenost

• , zakoupeno v SIKO KOUPELNY a.s.

• Rychlá montáž,zástěnu jsme měli už jednou,jen jsme ji vyměnili

byla jsem už v minulosti s výrobkem spokojena

• , zakoupeno v SIKO KOUPELNY a.s.

Uvidíme co vydrží. Velká páka na dva malé panty z plastu. Jinak je to slušný výrobek.